Cyklostezka Bevlava vás provede krásnou krajinou moravsko-slovenského příhraničí, od Beskyd přes Bílé Karpaty až do Pováží.

Proč název BE-VLA-VA? Cyklostezka v budoucnu propojí povodí tří řek. Moravská Vlára a Slovenský Váh už spojeny jsou. Přijeďte to prozkoumat! Napojení na Bečvu se připravuje.

Hotové úseky:

Po zbrusu nové cyklostezce se můžete projet z Valašských Klobouk přes Brumov-Bylnici, Vlárský průsmyk až na Slovensko do Pováží.

Co vás čeká? Cyklostezka Bevlava se vine magickou přírodou podél říček Brumovky a Vláry, údolími mezi strmými svahy Bílých Karpat. Krajinou hlubokých lesů, horských orchidejových luk, sadů a pastvin. Většina trasy vede bujnou zelení, zcela mimo silniční provoz. Ideální mix relaxu a aktivní dovolené!

Bevlavu si díky mírnému profilu trasy užijí i rodiny s dětmi či aktivní senioři. Pro náročné cyklisty přinášíme tipy na zajímavé okruhy a odbočky, třeba i do terénu. Díky nim si můžete na Bevlavě naplánovat cyklovíkend nebo dovolenou.

Trasu cyklostezky dobře najdete v mapy.cz, pokud si překliknete na turistickou mapu a území si přiblížíte. 

 Na těchto stránkách se můžete seznámit s připraveným záměrem a na mapě si můžete prohlédnout naplánované a zrealizované úseky, které je možno již projet. Naleznete zde informace o zajímavých cílech, které stojí za to navštívit. Také zde naleznete aktuality týkající se realizace nových úseků a projektové dokumentace.

Štítky

Novinky

<< 1 | 2 | 3

Kontakt

Bečva-Vlára-Váh
Masarykovo náměstí 189
Valašské Klobouky
766 01

603507046

počítadlo.abz.cz

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode