Spřátelené weby

Více informací o přírodních krásách, turistických zajímavostech a tipech na výlety, ubytování apod. podél cyklostezky najdete na webech jednotlivých území, kterými Bevlava prochází:

Hornolidečsko

Valašské Klobucko

na slovenské straně MAS Vršatec

Informace o cyklostezce podél stejnojmenné řeky Bečva (na kterou se můžete z Bevlavy napojit) najdete na stránkách:
https://www.cyklostezkabecva.cz
 

Web, který se věnuje komplexní podpoře cykloturistiky a dalších sportů v ČR:
https://www.ceskojede.cz/

Strategie a prováděcí projekty k budování cyklistické infrastruktury ČR - cyklotrasy, cyklostezky, cyklobusy, SFDI, BESIP, Central MeetBike, Cyklokonference:
https://www.cyklostrategie.cz/

CityChangers je iniciativa ke zlepšení situace v dopravě a jejím plánování. Platforma ukazuje příklady, kdy se podařilo propojit obyvatele s vedením měst ale také situace, kde se projekty teprve připravují. Projekty zahrnují například školní ulice, rozhovory s velkými zaměstnavateli, dopravní výchovu, nové cyklostezky, spolupráce měst s žákovskými a studentskými parlamenty, carsharing, chytré parkování či šetrnou logistiku ve městech.
https://citychangers.eu/

Koridory, které slouží rekreaci, sportu a nemotorové dopravě. Přirozeně existují podél řek, ale využívány jsou i koridory bývalých železničních tratí. Stezky Greenways a certifikaci služeb Cyklisté vítáni rozvíjí Nadace Partnerství:
https://www.greenways.cz/uvod.aspx

Celkem 14 mezinárodních dálkových cyklistických tras v celkové délce přesahující 70.000 km – to je mezinárodní síť s názvem EuroVelo propojující všechny země Evropy:
https://www.eurovelo.com/en

 

 

 

  

Kontakt

Cyklostezka BEVLAVA
Masarykovo náměstí 189
Valašské Klobouky
766 01

603507046

počítadlo.abz.cz

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode